Summer Junior Gasshuku 8.-9.6.2024

Víkend plný cvičenia, potu, driny, nových znalostí ale aj zábavy a priateľstva. To bolo letné junior gasshuku Senshi Dojo. Krásna účasť 64 ľudí vytvorila skvelú, prijemnú a uvoľnenú atmosféru. Sensei Igor Vakoš, šéfinštruktor TOGKF a WOF pre Slovensko, 5.dan karate a 4.dan kobudo nás celý víkend sprevádzal a odovzdával svoje znalosti, skúsenosti a rady. Sensei Vladimír Krutka bol opäť veľkým prínosom hlavne pri kobudo tréningoch.

Bolo to obohacujúce a motivačné. Naučili sme sa veľa nového, zdokonalili svoju techniku, upevnili priateľstvá, prekročili komfortnú zónu. Absolvovali sme spolu 7 vyčerpávajúcich tréningov. Zacvičili si aj najmenší, aj dospeláci, začiatočníci, aj pokročilí. Využili sme aj možnosť spýtať sa, čo nás zaujíma o bojových umeniach a tak sme vyspovedali Senseia Igora. Čas sme využili na maximum a budeme z tohto sústredenia ešte dlho čerpať.

Na záver gasshuku sa konali aj skúšky karate na seniorské a juniorské stupne kyu a vôbec po prvýkrát sa v našom klube konali aj skúšky kobudo. Všetkých 32 žiakov ich úspešne zvládlo a posunuli sa zas o kúsok bližšie k čiernemu opasku. Všetkým gratulujeme a držíme palce na ich ďalšej ceste DO.

Veľké ĎAKUJEM patrí všetkým zúčastneným bojovníkom za ich snahu a nasadenie a rodičom za podporu a dôveru.

Akciu podporila opäť aj obec Ivanka pri Dunaji formou dotácie.

Viac fotiek tu.