Lockdown 13.10.2020 – 9.5.2021

Počas tohto obdobia nám zakázali trénovať. Museli sme byť zodpovední a aj sme boli, chceli sme zostať zdraví. Ale my sme trénovať chceli, museli, potrebovali. Tak sme sa rozhodli a trénovali. Ako? ONLINE! Bolo to dlhých 30 týždňov, počas ktorých sme sa tešili, nudili, strácali náladu a optimizmus, báli sa a často sa nám strašne nechcelo. Ale sme bojovníci, tak sme to dali.

30 týždňov – 93 tréningov

61 detí odtrénovaných, z toho 51 pravidelne (20-54 tréningov), priemerne 20 detí na tréningu, priemerne každé dieťa absolvovalo 29 tréningov

25 pee wee páskovaní

špeciálne tréningy – Karate day, Vianočný tréning, EGKA detské gasshuku

Vydržali sme. Niektorí to časom vzdali, niektorí sa pridali. Pre deti bolo oveľa ťažšie prekonať bariéru obrazovky, preto si všetci zaslúžia pochvalu. Aj keď prišli iba párkrát, stále je to viac akoby neprišli vôbec. Rodičom veľmi ďakujeme, bez nich by to nešlo. Bola to obrovská výzva a sme pripravení, keby sa opakovala. Ale dúfame, že nebude.

Všetky deti, ktoré prišli na online tréning získavajú diplom „bojovníka, ktorý sa nevzdáva“. Tí najaktívnejší získajú aj ďalšie odmeny. Vidíme sa naživo budúci týždeň 🤜🤛.